Tuulemarjamaa

Et kõigil oleks hea

Mm… muusika!

Marjamaa lugu

Oma nime sai Tuulemari.ee muidugi ilusast Eesti tüdrukunimest, semiootilistest mängudest tuulte, marjade, maade ja meredega, aga oma osa on tema tekkes ka müütilisel lumemarjamaal. Sellel, millest laulab Marju Kuut. Kui keegi küsiks, kuidas kõlab Tuulemarjamaa, siis talviti kõlab ta nii.

 

Üks igavene küsimus

Robert Planti kuulan ma ikka. TUlgu ta Zepiga, üksi, oma uute meelelis-sensatsiooniliste bändidega… Alati. See siin on lihtsalt üks baasiline küsimus. Mul on sellele kerge vastata.

 

Nostalgiline tripp

Jim Morrisoniga tutvusin lähemalt siis, kui Helka ja Rami juures Soomes elasin. Neil oli igasugu rockikraami riiulid täis, küll filmi, küll plaatidena. Doors hakkas mulle eriti külge.  Nüüd, kui tegin maailma turismigeograafia jaoks esitluse USA lääneranniku kohta, tabasin end jälle Morrisoni radu pidi hulkumas. Morrisoni fännid on need kohad juba läbi käinud: Venice Street LAs, Mojave kõrb, kus ta oma indiaani-mina ja peyotega suhtlemas käis, klubi LAs, kus algas nende rokitee… Pariisis Pere Lachaise kalmistul olen ma juba käinud. Nüüd siis tagasi algusse.

Leave a Reply