Tuulemarjamaa

Et kõigil oleks hea

trash_the_planet_165538

Kuu aega kileta 1

| 2 Comments

Nagu ma Pere ja Kodu portaalis oma laupäevases postituses välja hõikasin, algas meil kilevaba kuu. See tähendab, et kuu aja jooksul katsetame, kuidas saada poes hakkama ilma nende õhukeste kilekotikesteta. Peamiselt ronivad need meie poekorvi juur- ja puuvilju osakonnas.

Hirmus hea meel on siia kirja panna, et esimesed kaks päeva on möödunud kilekotivabalt. 0 kilekotti! Eile käisin poes mina ja ma olin selleks valmistunud. Olin torganud kotti oma riidest poekoti kõrvale (nagu alati) seekord ka võrgukese. Sellise, mille sees oli päev varem jõudnud me koju kilo õunu. Vilju oli kodus piisavalt ja mul oli mõttes osta seeni. Olen viimasel ajal harjunud neid ostma mitte karbikestes, vaid valima lahtiste hulgast. Noppisin siis oma shampinjonid võrgukesse, sidusin otsa sõlme ja kaalusin ära. NB! Võrgu peale pole hinnasilti kuigi kerge kleepida, kukub ära. Seega võiks kilekotipõlgur eelistada neid kauplusi, kus viljad kaalutakse kassas.

Muus osas põnevust polnud – kassas ei pilgutanud keegi silmagi mu seenevõrku nähes. Ka palve mitte pakkida ostetud t-särki ja pükse kilesse võeti vastu (mulle tundus, et tänulikult – üks liigutus vähem ju:))

Esimene päev läks seega puhtalt.

Teine päev – tänane – läks veel puhtamalt: meil ei käinudki keegi poes. Hommikul sõitsime Kiidjärvele rogainima ja õhtul kasutasime ära selle, mis kodus olemas oli. Isegi pitsat saime veel teha – aitäh, Sandra Vungi, imelise pitsapõhjataigna eest! Jahu ja vett kodust ikka ju leiab:)

Kahe päeva kilekotiskoor pere peale: 0.

 

Tunnuspilt: allfreedownload.com

 

2 Comments

  1. Super, et pitsapõhi rõõmu valmistas :)

    • Jaa – olen selle põhjaga pitsat laste rõõmuks juba palju teinud ja retsepti sõpradele jaganud. Aitäh Sulle selle superlihtsa koostise eest!

Leave a Reply